Vilniaus lopšelis – darželis
NAUJIENOS
2021 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Kov    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Partneriai
Partneriai
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Rodyti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Tarptautinis projektas „Mūsų pirštinė raštuota“
Vilniaus lopšelis-darželis „Berželis“ kartu su Latvijos ikimokyklinėmis įstaigomis įgyvendino tarptautinį projektą „Mūsų pirštinė raštuota“. Projekto pabaiga kovo 31 d..
Projekto organizavime dalyvavo Vilniaus lopšelis-darželis „Berželis“, Daugpilio 5 lopšelis-darželis (latv. Daugpilis pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestāde), 141 Rygos lopšelis-darželis „Kaštonas “ (latv. Rīgas 141. pirmsskolas izglītības iestāde „Kastanītis“), dalyvavo Lietuvos ir Latvijos ikimokyklinės įstaigos.

Projektas skirtas supažindinti vaikus su lietuvių ir latvių liaudies raštais: per pojūčius, patiems veikiant ir kuriant lietuvių ir latvių liaudies raštus, saviraiškoje pajausti kūrybinį džiaugsmą. Džiaugiamės, kad vaikai suprato kas yra Tėvynė, pradėjo didžiuotis savo šalies tradicijomis ir kultūra. Tautosaka atlieka svarbų vaidmenį vaikų ugdyme. Vilniaus lopšelio-darželio logopedė Jevgenija Bolut teigia, jog tautosaka ir liaudies žaidimai lavina ne tik vaikų kūrybiškumą, bet ir padeda koncentruoti dėmesį, lavinti vaizduotę ir ugdyti kalbą. Logopedė supažindino Lietuvos ir Latvijos vaikus, dalyvaujančius projekte, su lietuvių liaudies tautosakos žanrais ir formomis.

Daugiau nuotraukų galite pasižiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Programos ir projektai“.

Straipsnis portale: https://www.svietimonaujienos.lt/tarptautinis-projektas-musu-pirstine-rastuota/

Norėtume padėkoti visiems dalyvavusiems.