Darželio darbo laikas 6.30-18.30

Pusryčiai nuo 8.30 iki 9.00 val.

Pietūs 12.00 iki 12.30 val. (priklausomai nuo vaiko amžiaus)

Vakarienė 15.30 val. iki 16.00 val.

VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“
DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

Eil.Nr. Vardas pavardė Pareigos

1. LORETA SEMAŠKA L.e.p.direktorė
2. ERIKA NOVOSELSKIENĖ Direktorės pavaduotoja ugdymui
3. TATJANA ANISKEVIČ Direktorės pavaduotoja ūkio reikalams
4. DANUTA VAITKEVIČIENĖ Slaugytoja
5. DANUTĖ SAVIČIENĖ Sekretorė
6. JEVGENIJA BOLUT Logopedė
7. TAMARA TRETJAKOVA Meninio ugdymo pedagogė

8. NATALIJA KOLESOVA Priešmokyklinio ugdymo pedagogas
9. JELENA SOKOLOVA Priešmokyklinio ugdymo pedagogas
10. ANDŽELA MONGIALO Auklėtoja
11. BARBARA NOVOSLAVSKAJA Auklėtoja
12. SVETLANA ALISTRATOVA Auklėtoja
13. SVETLANA KARVELIENĖ Auklėtoja
14. KRISTINA KAŠLEJ Auklėtoja
15. IVONA BARANOVSKA Auklėtoja
16. JELENA PANIČEVA Auklėtoja
17. JELENA KUZMENOKIENĖ Auklėtoja
18. VLADISLAVA MACIULEVIČ Auklėtoja
19. ELVYRA PAVLOVSKA Auklėtoja
20. JANINA MINAKOVA Auklėtoja
21. DAIMANTA GIEDRA SABALIAUSKIENĖ Auklėtoja
22. VIKTORIJA PAŠTUOLIENĖ Auklėtoja
23. ŽIVILĖ JACKŪNAITĖ-ŠARTARIENĖ Auklėtoja
24. DALIA BOVŠYTĖ Auklėtoja
25. JOLANTA NARUŠEVIČ Auklėtoja
26. KRISTINA GAIDUKIANEC Auklėtoja
27. MONIKA BALTRUŠAITYTĖ Auklėtoja
28. VESLAVA PEKARSKA Auklėtoja
29. KRISTINA KRAVČIUKIENĖ Auklėtoja
30. NADEŽDA POLIANSKAJA Auklėtoja
31. LAURA GANSILIAUSKAITĖ Auklėtoja

32. MARGARITA ANDROSIUK Auklėtojos padėjėja
33. REGINA GERASIMOVIČ Auklėtojos padėjėja
34. VLADISLAVA LEONOVIČ Auklėtojos padėjėja
35. GELENA STASIUKEVIČ Auklėtojos padėjėja
36. TATJANA STRELA Auklėtojos padėjėja
37. ANA SNYTKO Auklėtojos padėjėja
38. LILIJA GOTLIJEVSKAJA Auklėtojos padėjėja
39. LORETA ŽALĖNAITĖ Auklėtojos padėjėja
40. ŽANA IVANOVA Auklėtojos padėjėja
41. LILIJA OSIPOVIČ Auklėtojos padėjėja
42. LOLITA MICKONIENĖ Auklėtojos padėjėja
43. LIUBOVĖ GRAČIOVA Auklėtojos padėjėja

44. VLADISLOVAS JOTKA Sargas
45. IGORIS TRETJAKOVAS Sargas
46. ANDREJ ANISKEVIČ Sargas
47. JELENA REBKOVA Sandėlininkė
48. JADVYGA ŠALUCHANSKAJA Virėja
49. JANINA LABOVIČ Virėja
50. AUDRONĖ PUCHALSKIENĖ, Virėja
51. NATALJA NAUMOVA Valytoja
52. HENDRIKA ŠKOLINA Skalbėja
53. GALINA VERSOCKAJA Kiemsargė
54. BOLESLAV VERSOCKIJ Pastatų ir statinių priežiūros darbininkas
55. JOSIF GODLEVSKIJ Pastatų ir statinių priežiūros darbininkas
56. STASYS MACIULEVIČIUS Pastatų ir statinių priežiūros darbininkas
57. YURY GOLDOBIN Inžinierius
58. VALIDA ASANAVIČIŪTĖ IT specialistė