Darželio darbo laikas 6.30 – 18.30

Pusryčiai nuo 8.30 iki 9.00 val.

Pietūs nuo 11.30 iki 12.30 val. (priklausomai nuo vaiko amžiaus)

Vakarienė nuo 15.30 iki 16.00 val.

VILNIAUS LOPŠELIO-DARŽELIO „BERŽELIS“
DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

Vardas pavardė Pareigos:

LORETA SEMAŠKA L.e.p.direktorė

ERIKA RYNKEVIČIENĖ Direktorės pavaduotoja ugdymui

TATJANA ANISKEVIČ Direktorės pavaduotoja ūkio reikalams

DANUTA VAITKEVIČIENĖ Slaugytoja

DANUTĖ SAVIČIENĖ Sekretorė

JEVGENIJA BOLUT Logopedė

VIDA BAKŠYTĖ Spec. pedagogė

TAMARA TRETJAKOVA Meninio ugdymo pedagogė

LUKAS LAURINAVIČIUS Kūno kultūros mokytojas

SVETLANA ALISTRATOVA Mokytoja, dirbanti pagal prišmokyklinio ugdymo programą

IRINA PETKAUSKIENĖ Mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

ANDŽELA MONGIALO Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

BARBARA NOVOSLAVSKAJA Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

NATALJA KOLESOVA Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

JELENA SOKOLOVA Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

KRISTINA NIKITINIENĖ Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

ELVYRA PAVLOVSKA Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

JANINA MINAKOVA Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

JOLANTA ANDRIJEVSKAJA Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

VIKTORIJA PAŠTUOLIENĖ Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

JOLANTA ŽEKONIENĖ Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

DALIA BOVŠYTĖ Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

JOLANTA NARUŠEVIČ Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

JULIJA MIKONIENĖ Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

RADVILĖ KVECIENĖ Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

LAURA GANSINIAUSKAITĖ Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

VESLAVA PEKARSKA Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

KRISTINA KRAVČIUKIENĖ Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

MARGARITA ANDREJEVSKA Mokytojų padėjėja

REGINA GERASIMOVIČ Mokytojų padėjėja

VLADISLAVA LEONOVIČ Mokytojų padėjėja

GELENA STASIUKEVIČ Mokytojų padėjėja

TATJANA STRELA Mokytojų padėjėja

ANA SNYTKO Mokytojų padėjėja

LILIJA GOTLIJEVSKAJA Mokytojų padėjėja

LORETA ŽALĖNAITĖ Mokytojų padėjėja

IRINA BARCEVIČ Mokytojų padėjėja

LILIJA OSIPOVIČ Mokytojų padėjėja

LOLITA MICKONIENĖ Mokytojų padėjėja

LIUBOVĖ GRAČIOVA Mokytojų padėjėja

VLADISLOVAS JOTKA Sargas

IGORIS TRETJAKOVAS Sargas

ANDREJ ANISKEVIČ Sargas

JELENA REBKOVA Sandėlininkė

JADVYGA ŠALUCHANSKAJA Virėja

JANINA LABOVIČ Virėja

MARYA SUBOČ Virėja

NATALJA NAUMOVA Valytoja

HENDRIKA ŠKOLINA Skalbėja

GALINA VERSOCKAJA Kiemsargė

BOLESLAV VERSOCKIJ Pastatų ir statinių priežiūros darbininkas

MIROSLAV PAVLOVSKI Pastatų ir statinių priežiūros darbininkas

STASYS MACIULEVIČIUS Pastatų ir statinių priežiūros darbininkas

YURY GOLDOBIN Inžinierius

VALIDA ASANAVIČIŪTĖ IT specialistė

OLGA RUDINSKAJA Mokytojo padėjėja, dirbanti su spec.poreikių vaikais